Skład Rady Pedagogicznej
Jerzy Zabost
dyrektor szkoły
nauczane przedmioty: zawodowe ekonomiczne
Maria Elżbieta Tataj
wicedyrektor ds. pedagogicznych, kształcenia ogólnego i egzaminów zewnętrzych
nauczane przedmioty: matematyka
e-mail: elatataj@op.pl
Piotr Słoma
wicedyrektor ds. wychowawczych i kształcenia dorosłych
nauczane przedmioty: historia
Edyta Niedzielska
kierownik praktycznej nauki zawodu
nauczane przedmioty: matematyka, informatyczne
Emilia Adamowicz
nauczane przedmioty: religia, zawodowe rolnicze
Iwona Bielecka
nauczane przedmioty: język polski
Iwona Bogusiewicz-Kuś
nauczane przedmioty: żywieniowe
Krzysztof Błaszczyk
nauczane przedmioty: informatyczne
Katarzyna Charążka
nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty logistyczne
Elżbieta Chojnacka
nauczane przedmioty: język polski
Grzegorz Chojnacki
nauczane przedmioty: historia, wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Clare
bibliotekarz
Wojciech Czapnik
nauczane przedmioty: religia
Monika Danych
nauczane przedmioty: matematyka, informatyka
Jolanta Dębska
nauczane przedmioty: matematyka
Magdalena Drobnik-Pudłowska
nauczane przedmioty: informatyczne
Paulina Dróżdż
nauczane przedmioty: język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości
Jarosław Dubiel
nauczane przedmioty: mechanizacyjne
Jan Dutkiewicz
nauczane przedmioty: historia i muzyka
Magdalena Gasińska
rzecznik prasowy
nauczane przedmioty: fizyka, matematyka
Agnieszka Golan
nauczane przedmioty: żywieniowe
Anna Golędzinowska - Lebioda
pegagog szkolny
Włodzimierz Gratys
nauczane przedmioty: zawodowe rolnincze, mechanizacyjne, wiedza o społeczeństwie
Linda Jakubowska
nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne, zawodowe turystyczne
Bogusław Jarecki
nauczane przedmioty: informatyka
Adam Kaczmarczyk
nauczane przedmioty: mechanizacyjne
Edyta Kłak
nauczane przedmioty: żywieniowe
Mirosław Kochanek
nauczane przedmioty: praktyczna nauka zawodu
Ilona Kosiorek
nauczane przedmioty: informatyczne
Anna Kosmowska
nauczane przedmioty: informatyczne, żywieniowe
Monika Kotowicz
pedagog szkolny
Anna Kowalska
nauczane przedmioty: rolnicze, żywieniowe
Elżbieta Kołaczek
nauczane przedmioty: matematyka
Mirosław Kret
nauczane przedmioty: fizyka, matematyka
Ks. Grzegorz Krupa
nauczane przedmioty: religia
Olga Kwapisz-Wojda
nauczane przedmioty: żywieniowe
Marzenna Kurzec
nauczane przedmioty: historia, wiedza o społeczeństwie
Marta Kwestarz
nauczane przedmioty: zajęcia rewalidacyjne
Agnieszka Leśniewska
nauczane przedmioty: logistyczne
Anna Łukasik
nauczane przedmioty: biologia, geografia
Damian Malejka
nauczane przedmioty: informatyka
Józef Mamiński
nauczane przedmioty: zawodowe machanizacyjne
Katarzyna Mańkowska
nauczane przedmioty: zawodowe mechanizacyjne
Piotr Miazek
nauczane przedmioty: religia
Robert Olko
nauczane przedmioty: nauka jazdy
Magdalena Piechowska-Malińska
nauczane przedmioty: logistyczne
Mariusz Pietrusiak
nauczane przedmioty: zawodowe logistyczne
Stanisław Pietrzak
nauczane przedmioty: mechanizacyjne
Joanna Pokora
nauczane przedmioty: język angielski
Katarzyna Polak
nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne
Justyna Rutkowska
nauczane przedmioty: język angielski
Jolanta Sikorska
nauczane przedmioty: język niemiecki, język polski
Donata Skierska
nauczane przedmioty: język polski
Leszek Skórski
nauczane przedmioty: informatyczne
Grzegorz Słoma
nauczane przedmioty: język polski, wiedza o kulturze
Marta Staszewska
nauczane przedmioty: język niemiecki
Piotr Sumiński
nauczane przedmioty: religia
Dariusz Surma
nauczane przedmioty: geografia, rolnicze
Urszula Surma
nauczane przedmioty: chemia, żywieniowe
Mariusz Szewczyk
nauczane przedmioty: mechanizacyjne
Kamil Szkup
nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne
Wojciech Szremski
nauczane przedmioty: informatyka
Ewa Szwarocka-Szczepańska
nauczane przedmioty: język angielski
Agnieszka Tomaszkiewicz
nauczane przedmioty: fizyka
Anna Tomczak
nauczane przedmioty: język angielski
Iwona Wiankowska
nauczane przedmioty: język angielski
Milena Wojda-Wróbel
nauczane przedmioty: język niemiecki, wychowanie w rodzinie
Paulina Wojda
nauczane przedmioty: matematyka, informatyka
Tomasz Wojda
nauczane przedmioty: informatyka
Elżbieta Wojtyna
nauczane przedmioty: ekonomiczne, rolnicze
Beata Wójcik
pedagog specjalny
Maciej Wróbel
nauczane przedmioty: język angielski
Jakub Zaczkiewicz
nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne, muzyka
Ewa Zagórowicz
nauczane przedmioty: język rosyjski
Mirosława Zasępa
nauczane przedmioty: matematyka
Piotr Żak
nauczane przedmioty: zawodowe logistyczne
Kompetencje Rady Pedagogicznej określone są w art. 40 - 44 Ustawy z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty (Dz.U. z 2016r., poz. 1943, z późn. zm.) oraz Statucie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCKUiP w Łowiczu.